loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Şanlı Makina 2010 yılından itibaren sektörde spesifik çözümleri ve dinamik yapısıyla dikkat çeken, her türlü yeniliği yakından takip eden ve vizyonu dahilinde kısa zamanda takip edilen firma noktasında olmayı hedefleyen aktüel yaklaşımları ile müşterilerimizin memnuniyetini sağlamış ve sağlamaktadır.

Şanlı Makina bünyesinde, dünyanın önde gelen firmalarının sunduğu kaliteyi aratmayacak nitelik ve görsellikte tam otomatik dolum ve paketleme makinaları imal edilmektedir.

Şanlı Makina, yatay ,zarf tip,dikey yapıda, volumetrik, terazili, çok kefeli paketleme makineleri ve dolum sistemleri ve yardımcı ekipmanlar konusunda faaliyet göstermektedir.

 Paketleme makinalarımız, set,ekmek,lokum,granültanelitozsıvı ürünleri hassasiyetle paketlemekte ve isteğe göre 3 veya 4 kenarı dikişli poşet, flatbag oturan poşet, 4 kenarı ütülü (quadro) poşet yapmaktadır.

Şanlı Makina makinalarımızın projelendirme işlemini bünyemizde gerçekleştirmemiz, müşterilerimizin istediği özel koşulları sağlayabilmemizi ve işletme sürecinde ortaya çıkabilecek olası sorunları daha başlangıç aşamasında önlememizi sağlamaktadır.

Şanlı Makina, modern üretim anlayışına sahip yetişmiş iş gücü ve tecrübeli teknik kadrosu ile müşterilerimize sonsuz seçenek ve sorun çözme odaklı hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır. Ve sürekli yenilik parolasına sahip yönetim anlayışı ile hitap ettiği sektöre yönelik çalışmalarını çeşitlendirerek sürdürmeye devam edecektir.

Şanlı Makina, sektör ile ilgili her türlü sorularınız ve ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet vermeye hazırdır.